Popüler Yerli Diziler

Yerli Diziler

(IMDb: 7.0)
Mucize Doktor izle, Mucize Doktor dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktorun ilginç bir hikayesi vardır. Ali Vefa daha çocukken babası onu evlatlıktan reddeder ve iyi de bir dayak atar. Ali Vefa’yı çevredikler doktora götürür ve o doktor Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Veda o genç doktorun başhekim olduğu hastahaneye asistan doktor olarak girer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen
Tür : Dram
Güneşin Kızları izle, Güneşin Kızları dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler. Derken, Güneş’in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Haluk’un kısa sürede evlenme teklifi etmesi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş ve kızları Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşerler. Mertoğlu ailesinin hayatı, hiç de dışarıdan göründüğü kadar mükemmel değildir. Güneş'in kızlarının gelişiyle, tüm dengeler değişecek ve bütün sırlar ortaya dökülecektir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan
Tür : Aile, Dram
(IMDb: 5.6)
Çıplak izle, 2020 Yapımı Çıplak dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Eylül babaannesi ile birlikte yaşamakta ve geçimini eskortluk yaparak kazanmaktadır. Tek isteği yeteri kadar para biriktirip Galler’e taşınmak ve orada kendine yeni bir hayat kurmaktır. Bir gece Instagram üzerinden onu bulan bir arkadaş grubunun bekarlığa veda partisine çağrılır. Eylül, sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olur. Cem de Eylül’den etkilenir. O geceden sonra Cem ve Eylül’ün hayatları birbirine karışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Müge Bayramoğlu, Taro Emir Tekin, İpek Erdem, Selin Dumlugöl, Berçem Koç
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: )
Yalan izle, Yalan son bölüm izle, 2024 KanalD Yapımı Yalan dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, En korkunç yalan, anneye söylenen yalandır.” söylemi ile dram dolu bir anne- kız hikayesinin ekrana geleceğinin sinyalini veren yeni dizi Yalan, seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak
Tür : Aile, Dram
Zamanın Kapıları izle, 2024 Yapımı Zamanın Kapıları dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tam bir bilgisayar dehası olan Sinan’ın sahip olduğu olanaklara rağmen mümkün olduğunca insanlarla iletişim kurmadan, asosyal bir hayat sürerken Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin ilgi çekici güzellikteki kızı Nevra ile yolları kesişince geçmişin kapıları bir bir açılır. Ortaya dökülen sırlarla, Nevra da kendi gerçekliğiyle buluşur. Birlikte köklerine doğru, gerilim dolu bir yolculuğa çıkarlar. Yaşayacakları yüzleşme ve tutkulu aşk beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirecektir.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Esra Bilgiç, Birkan Sokullu, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim
Tür : Dram
(IMDb: )
Ru izle, 2024 Yapımı Ru dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Bitti derken başlayan bir hikâye. 38 yaşında bir kadın ve 18 yaşında bir erkek: Reyan ile Uzer. Ege’de bir sahil kasabasında her şeye rağmen yaşanan sıra dışı bir aşk.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Meryem Uzerli, Burak Berkay Akgül, Beril Kayar, Derya Alabora, Emre Karayel
Tür : Dram
(IMDb: 7.9)
Alef izle, 2020 Yapımı Alef dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal ile tecrübeli ortağı Settar, İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar da katılıyor. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralıyor. Bu sır açığa çıkmaya yaklaştıkça, her bir karakterin geçmişinin hayaletleri de ortaya çıkmaya başlıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Melisa Sözen, Sevinç Kumaş, Müfit Kayacan
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
Kimler Geldi Kimler Geçti izle, 2024 Netflix Yapımı Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Genç bir avukat, acı verici bir ayrılığın ardından modern ilişkilerin karmaşık dünyasına adım atarken en yakın dostları ona destek olur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Serenay Sarıkaya, Hakan Kurtaş, Metin Akdülger, Boran Kuzum, Meriç Aral
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 8.4)
Ayak İşleri izle, 2021 Yapımı Ayak İşleri dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tecrübeli görev adamı Vedat ve felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, zengin bir iş adamının ‘aşırı önemli’ ayak işleri için görevlendirilen ikilidir. Biri gözlerini kapayıp vazifesini yapan, diğeri attığı her adımı sorgulayan bu uyumsuz ikili, her bölüm başka bir maceraya doğru yola çıkar. Fakat görev icabı çatıştıklarından daha fazla, kendi içlerinde çatışırlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera
Arjen: Azap Yolu izle, 2024 Yapımı Arjen: Azap Yolu dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Arjen, küçük yaşta sokaklarda büyümek zorunda kalan bir çocuğun hayatına odaklanıyor. Sokaklarda yaşamak zorunda kalan Arjen, küçük bir çocukken babası olarak gördüğü Selahattin'in ailesine dahil olur. Ne olursa olsun ona yuva olan Selahattin ve ailesini düşmanlarından koruyan Arjen, hayatının en büyük kararını verir. Masumların, kadınların ve çocukların yanında olup, onları öldürmeyen Arjen Nakmet, acımasız bir suikastçıya dönüşür.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Tolgahan Sayışman, Talat Bulut, Ezgi Eyüboğlu, Alican Yücesoy, Dilara Aksüyek
Tür : Aksiyon, Dram, Macera