Dizi Arşivi

Black Butler: Public School Arc izle
Black Butler: Public School Arc izle, 2024 Yapımı Black Butler: Public School Arc anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kuroshitsuji: Kishuku Gakkou-hen (diğer adıyla Black Butler: Public School Arc), Ciel Phantomhive ve şeytani uşak Sebastian Michaelis’in maceralarının okul ortamına taşındığı bir spin-off hikayesidir. Bu seride, elit Phantomhive ailesinin baş hizmetkârı Sebastian Michaelis, 13 yaşındaki efendisi Ciel Phantomhive ile birlikte 19. yüzyıl İngiltere’sinin kirli yeraltı dünyasında kraliyet ailesine hizmet etmek için görev alır. Bir gün, Kraliçe Victoria’dan gelen bir mektupla, İngiltere’nin en üst düzey okullarından biri olan Weston Koleji’nde birkaç öğrencinin kaybolduğu bildirilir… Sebastian ve Ciel, Weston Koleji’ne sızar ve bu olayın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmanın peşine düşerler. Peki, bu öğrencilere gerçekten ne oldu?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Daisuke Ono, Maaya Sakamoto
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Komedi
Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life izle
Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life izle, 2024 Yapımı Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life (Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat Powers) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Sihirli Klyrode Krallığı, her sene Dark One'a ve oldukça güçlü şeytan ordusuyla savaşmaları için, diğer dünyalardan yüzlerce kahramanı kendi krallığına çağırır. Banaza da o kahramanlardandır. Kendisi Kraliyet Merkezi Paluma'dandır ancak ters olan bir şey vardır-- Banaza basit bir tüccardır sadece. Bir sihiri, savaşma özelliği yoktur ve normal biridir. Daha da kötüsü, bir talihsizlikten dolayı eve de dönemez haldedir! Başka bir dünyada takılıp kalmış, sadece gitmesini isteyen acımasız bir kral tarafından krallığın en ücra noktalarına terk edilmiş olan Banaza'nın kaderi oldukça kasvetli gözükmektedir. Ancak, bir kahraman adayı olarak çuvallamış kahramanımız "Level 2'ye" ulaştığında neler olacak?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Satoshi Hino, Rie Kugimiya
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Kaiju No. 8 izle
(IMDb: 9.6)
Kaiju No. 8 izle, 2024 Yapımı Kaiju No. 8 anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Japonya'da uzun yıllardır, korkunç, "kaijuu" adı verilen Godzilla benzeri canavarlar belirmektedir. Ve Savunma Birliği olarak bilinen seçkin bir askeri birim, bu canavarlarla savaşıp, sivilleri korumak için her gün hayatlarını riske atarlar. Bu yaratıklardan biri öldürüldükten sonra kalıntılarını temizleme görevi, Profesyonel Kaijuu Temizleme Şirketi altında çalışan "süpürücülere" kalır. 32 yaşındaki Kafka Hibino, bir süpürücü olmaktan hiç memnun değildir. Küçük yaşlardan beri, hep bir gün Savunma Birliği'ne katılıp, geçimini kaijuu öldürerek sağlamak istiyordur. Ancak birkaç başarısız girişimden sonra hayallerinden vazgeçer ve iyi bir maaşı olan, sıradan bir hayata çekilir. Yine de, Leno Ichikawa adında hırslı, 18 yaşında yeni bir çalışan Kafka'nın temizlik ekibine katıldığında, Kafka'nın orduya katılma arzusu bir kez daha canlanır... Talihsiz olaylar zinciri ve genç süpürücüyle geçirdiği zamanın ardından Kafka, zorla ağzından içeri giren, parazit tipi bir kaijuyla karşılaşır ve bu yaratık onu humanoid bir canavara dönüştürür. Ve Kafka yeni keşfettiği güçleriyle, hayatı boyunca hayalini kurduğu hayatı yaşamayı son bir kez daha denemeye karar verir.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Masaya Fukunishi, Wataru Katoh, Asami Seto, Fairouz Ai, Kengo Kawanishi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Good Times izle
(IMDb: 3.6)
Good Times izle, 2024 Netflix Yapımı Good Times animasyon dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Klasik dizinin bu cesur ve alaycı yeniden uyarlamasında, Evans ailesinin yeni nesli Şikago'daki bir konut projesinde ayakta kalmaya çalışıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Venus DeMilo Thomas, Jessica Mikayla Adams, J.B. Smoove, Yvette Nicole Brown, Jay Pharoah
Tür : Animasyon, Komedi
Jiisan Baasan Wakagaeru izle
Jiisan Baasan Wakagaeru izle, 2024 Yapımı Jiisan Baasan Wakagaeru (Grandpa and Grandma Turn Young Again) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Shouzou ve Ine Saitou kendilerini bildiler bileli mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. Kırışıklıklar ve çatlayan uzuvlarla dolu yaşlılıklarında bile bu aşkın gücü, aralarındaki değerli bağdan anlaşılmaktadır. Ve sonra, rastgele bir gün, uyandıklarında yeniden genç olduklarını görürler! Yeni keşfettikleri genç ve çekici bedenlerine rağmen, Shouzou ve Ine her zamanki gibi aynı kalırlar. Jiisan Baasan Wakagaeru, genç ve yaşlı çiftin günlük yaşamlarını sürdürmelerini, aileleriyle vakit geçirmelerini ve gençlerin beklentilerine meydan okumalarını konu alıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Shin-ichiro Miki, Mamiko Noto, Shiori Mikami, Nao Toyama
Tür : Animasyon, Komedi
Fallout Türkçe Dublaj izle
Fallout Türkçe Dublaj izle, 2024 Amazon Prime Yapımı Fallout dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Gelmiş geçmiş en büyük video oyunlarından birine dayanan Fallout, yokluklar dünyasında bir şeylere sahip olma mücadelesini anlatıyor. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks nükleer sığınakların edepli sakinleri, kendilerini yüzeyde bekleyen inanılmaz karmaşık, oldukça tuhaf ve çok vahşi dünyaya adım atmak zorunda kalıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ella Purnell, Aaron Moten, Kyle MacLachlan, Moisés Arias, Xelia Mendes-Jones
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
Fallout izle
(IMDb: 8.7)
Fallout izle, 2024 Amazon Prime Yapımı Fallout dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Gelmiş geçmiş en büyük video oyunlarından birine dayanan Fallout, yokluklar dünyasında bir şeylere sahip olma mücadelesini anlatıyor. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks nükleer sığınakların edepli sakinleri, kendilerini yüzeyde bekleyen inanılmaz karmaşık, oldukça tuhaf ve çok vahşi dünyaya adım atmak zorunda kalıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ella Purnell, Aaron Moten, Kyle MacLachlan, Moisés Arias, Xelia Mendes-Jones
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
Kenka Dokugaku izle
Kenka Dokugaku izle, 2024 Yapımı Kenka Dokugaku (Viral Hit) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Sınıf arkadaşı ve popüler Newtube yayıncısı Pakgo tarafından zorbalığa uğrayan Yoo Hobin, lise günlerini aşağılanıp, acı çekerek geçiriyordur. Ve dertleri bununla da bitmiyordur; Hobin okulda olmadığı zamanlarda, annesinin hastane masraflarını karşılamak için, yarı zamanlı bir işte kölelik yapıyordur.Bir gün yanlışlıkla Pakgo'nun kameramanı Woo "Jiksae" Jihyeok'ın üstüne ramen döker, bir kabloya takılır ve oyun bağlantısını koparır. Artık bu sefil yaşam tarzından bıkan Hobin, karşılık verir ve Jiksae'yle acınası bir kavga eder. Ertesi sabah, Jiksae'nin yayınındaki kameranın, iki çocuğun o utanç verici kavgasını kaydettiği ortaya çıkar. Dahası, görüntüler yanlışlıkla Newtube'a yüklenir ve bir gecede viral olarak, Hobin'e izlenme sayısından on milyon won kazandırır. Newtube yayıncılığının, ona ve annesine sunabileceği paranın cazibesine kapılan Hobin, daha fazla video çekmek ve Newtube yayıncılığının onları ne kadar ileri götürebileceğini görmek için Jiksae'yle birlikte çalışır. Pakgo ve görünüşte yenilmez görünen diğer zorbalarla dövüşen Hobin, ya yayıncılık dünyasının zirvesine yükselecek ya da sonunda yenemeyeceği bir rakiple tanışacak.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Satoshi Niwa, Nobuhiko Okamoto, Fairouz Ai, Yui Ishikawa, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Heartbreak High izle
(IMDb: 7.7)
Heartbreak High izle, 2022 Netflix Yapımı Heartbreak High dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, 16 yaşındaki Amerie, okulda bir önceki yıl birbiriyle takılanların bulunduğu bir harita çizmiştir. Bu haritanın okulda ortaya çıkması, onun çevresi tarafından dışlanmasına neden olur. Bu sırada okul yönetimi, seks hayatları fazlasıyla hareketli olan öğrencilerin hayatını düzenlemek için zorunlu Cinsel Okuryazarlık Dersi almalarını sağlar. Amerie ve yeni arkadaşları Quinni ve Darren birlikte aşka ve cinselliğe kapılarını açarken, okuldaki itibarını da düzeltmek için çabalar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ayesha Madon, James Majoos, Chloé Hayden, Asher Yasbincek, Thomas Weatherall
Tür : Dram, Romantik
Bir Yaz Gecesi izle
(IMDb: 9.4)
Bir Yaz Gecesi Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Bir Yaz Gecesi (Midsummer Night - Midtsommernatt) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Carina ailesini İsveç'te geleneksel yaz dönümü kutlaması için bir araya toplar, ancak uzun süredir gizlenen sırlar açığa çıkmaya başlayınca bu mutlu günleri berbat olur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Pernilla August, Dennis Storhøi, Yngvild Støen Grotmol, Amalia Holm Bjelke, Axel Bøyum
Tür : Dram
Filtrele 3451 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori