Dizi Arşivi

Yasal Meseleler izle
(IMDb: 9.1)
Yasal Meseleler izle, 2024 Netflix Yapımı Yasal Meseleler (Maamla Legal Hai) hint dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kanunların ve kaosun iç içe geçtiği Patparganj Bölge Mahkemesinin sıra dışı çalışanları adaleti sağlamak için çabalar ama işleri hiç de kolay değildir.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ravi Kishan, Anant Joshi, Naila Grewal, Nidhi Bisht, Anjum Batra
Tür : Dram, Komedi
Blood & Water Türkçe Dublaj izle
Blood & Water Türkçe Dublaj izle, 2020 Netflix Yapımı Blood & Water dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Bir partide yollarının kesişmesinin ardından Cape Townlu bir genç, özel okula giden yıldız yüzücünün doğar doğmaz kaçırılan ablası olup olmadığını öğrenmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ama Qamata, Khosi Ngema, Gail Mabalane, Thabang Kamogelo Molaba, Dillon Windvogel
Tür : Dram, Gizem
Blood & Water izle
(IMDb: 6.7)
Blood & Water izle, 2020 Netflix Yapımı Blood & Water dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Bir partide yollarının kesişmesinin ardından Cape Townlu bir genç, özel okula giden yıldız yüzücünün doğar doğmaz kaçırılan ablası olup olmadığını öğrenmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ama Qamata, Khosi Ngema, Gail Mabalane, Thabang Kamogelo Molaba, Dillon Windvogel
Tür : Dram, Gizem
Aníkúlápó: Hayaletin Doğuşu izle
Aníkúlápó: Hayaletin Doğuşu izle, 2024 Netflix Yapımı Aníkúlápó: Hayaletin Doğuşu (Anikulapo: Rise of the Spectre) dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kendisini bekleyen korkunç sonu önlemek için zamanla yarışan gezgin Saro, imkânsız gibi görünen bir görevi tamamlaması emredilince Ojumo'ya geri döner.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kunle Remi, Bimbo Ademoye, Sola Sobowale, Taiwo Hassan, Gabriel Afolayan
Tür : Dram, Fantastik
Fury Türkçe Dublaj izle
Fury Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Fury (Furies) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Babasının ölümünün intikamını almak isteyen genç bir kadın, Paris'in yeraltı dünyasının ara bulucusu Fury'nin ağına dolanır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Mathieu Kassovitz, Fatima Adoum, Marina Foïs, Lina El Arabi, Steve Tientcheu
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Fury izle
(IMDb: )
Fury izle, 2024 Netflix Yapımı Fury (Furies) dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Babasının ölümünün intikamını almak isteyen genç bir kadın, Paris'in yeraltı dünyasının ara bulucusu Fury'nin ağına dolanır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Mathieu Kassovitz, Fatima Adoum, Marina Foïs, Lina El Arabi, Steve Tientcheu
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Meet Me After School izle
Meet Me After School izle, 2018 Yapımı Meet Me After School (Chuugaku seinikki) dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Bir öğretmen ve öğrencisi arasında yasak bir yakınlaşma olur. İkisini de yaralayan bu yakınlaşmadan üç yıl sonra tekrar bir araya geldiklerinde duygular yeniden su yüzüne çıkar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kasumi Arimura, Koshi Mizukami, Keita Machida, Yoh Yoshida, Tomochika
Tür : Dram, Romantik
Kuvvetli Bir Alkış izle
Kuvvetli Bir Alkış izle, 2024 Netflix Yapımı Kuvvetli Bir Alkış dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Portakalda vitamin olduğu geçmişe duyduğu özlemle, varoluşun doğasını sorgulayan bir çocuk… Çekirdek bir ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu konu alan hikaye, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Aslihan Gurbuz, Fatih Artman, Cihat Süvarioğlu, Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu
Tür : Dram
Kızıl Kraliçe izle
Kızıl Kraliçe Türkçe Dublaj izle, 2024 Amazon Yapımı Kızıl Kraliçe (Red Queen - Reina Roja) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Juan Gómez-Jurado'nun yazdığı İspanyol edebiyat fenomeninin uyarlaması Prime'a geliyor. Antonia Scott dünyanın en zeki kadınıdır, zekâsı onu gizli bir polis projesinin Kızıl Kraliçe'si yapmıştır. Disiplin cezası nedeniyle görevden alınan polis memuru Jon Gutiérrez (güçlü, Basklı, gey) heyecan verici bir adam kaçırma ve cinayet vakasında hayatında ve yöntemlerinde kökten değişime gider.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Victoria Luengo, Hovik Keuchkerian, Eduardo Noriega, Emma Suárez, Nacho Fresneda
Tür : Aksiyon, Gizem, Macera, Gerilim
Red Queen izle
(IMDb: )
Red Queen izle, 2024 Amazon Yapımı Red Queen (Reina Roja - Kızıl Kraliçe) dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Antonia Scott dünyanın en zeki kadınıdır, zekâsı onu gizli bir polis projesinin Kızıl Kraliçe'si yapmıştır. Disiplin cezası nedeniyle görevden alınan polis memuru Jon Gutiérrez heyecan verici bir adam kaçırma ve cinayet vakasında hayatında ve yöntemlerinde kökten değişime gider.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Victoria Luengo, Hovik Keuchkerian, Eduardo Noriega, Emma Suárez, Nacho Fresneda
Tür : Aksiyon, Gizem, Macera, Gerilim
Filtrele 3344 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori