Dizi Arşivi

Hollywood Türkçe Dublaj izle
Hollywood Türkçe Dublaj izle, 2020 Netflix Yapımı Hollywood dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, 2. Dünya Savaşı sonrası Hollywoodu'nda bir grup hırslı oyuncu ve yönetmen adayı, eğlence dünyası hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için neredeyse her şeyi yapacak. (18+ yaş üzeri için uygundur.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : David Corenswet, Darren Criss, Laura Harrier, Joe Mantello, Dylan McDermott
Tür : Dram, Tarih
Halston Türkçe Dublaj izle
Halston Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Halston dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, İsmiyle bir imparatorluk kurdu. Tarzıyla bir döneme yön verdi. Hızla şöhret olan Amerikalı moda tasarımcısı Halston'ın hayatı aynı hızla kontrolden çıkmaya başladı.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ewan McGregor, Rebecca Dayan, David Pittu, Krysta Rodriguez
Tür : Dram, Biyografi
Halston izle
(IMDb: 7.5)
Halston izle, 2021 Netflix Yapımı Halston dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, İsmiyle bir imparatorluk kurdu. Tarzıyla bir döneme yön verdi. Hızla şöhret olan Amerikalı moda tasarımcısı Halston'ın hayatı aynı hızla kontrolden çıkmaya başladı.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ewan McGregor, Rebecca Dayan, David Pittu, Krysta Rodriguez
Tür : Dram, Biyografi
AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Amigo Kızları izle
AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Amigo Kızları Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Amigo Kızları (America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Seçmelerden eğitim kampına ve NFL sezonuna kadar, takımda yer alma fırsatının ve hayallerinin peşinden giden Dallas Cowboys Amigo Kızları'nı takip edin.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kelli Finglass, Judy Trammell
Tür : Belgesel, Gerçeklik
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders izle
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders izle, 2024 Netflix Yapımı America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders (AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Amigo Kızları) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Seçmelerden eğitim kampına ve NFL sezonuna kadar, takımda yer alma fırsatının ve hayallerinin peşinden giden Dallas Cowboys Amigo Kızları'nı takip edin.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kelli Finglass, Judy Trammell
Tür : Belgesel, Gerçeklik
Code Geass: Dakkan no Roze izle
Code Geass: Dakkan no Roze izle, 2024 Yapımı Code Geass: Dakkan no Roze (Code Geass: Rozé of the Recapture) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Code Geass: Rozé of the Recapture Kowa Dönemi Yılı 7'de, Japonya'nın Birleşik Devletleri'nin eski Hokkaido bloğunda yaşayan "İsimsiz Paralı Askerler (ナナシの傭兵)" olarak bilinen kardeşler Roze ve Ash, operasyonlarında yenilmez olarak bilinirlerdi. Ash'in gelişmiş Knightmare pilotaj becerileri ve atletizmi ile Roze'nin istihbarat toplama ve strateji kurma yetenekleri, onları yenilmez yapıyordu. Ancak kardeşler, Japonya'nın Britanya kraliyetinin kalıntıları tarafından yeniden işgal edilmesiyle karşılaştıkları en büyük zorluğa hazır değildiler. Kendilerine "Neo Britannian Empire" adını veren bu grup, Neo Britannia'nın 100. imparatoru Chalice al Britannia ve onun Einberg Şövalyeleri tarafından yönetilmektedir. Neo Britannia, Japonya'yı diğer dünya ülkelerinden izole eden ve geçilmez "Situmpe Barrier (シトゥンペバリア)" enerji duvarını kurarak, Japonya'yı dört yıl boyunca dünyadan izole eder. Bu yeni Britanya işgaline karşı koymak için Roze ve Ash, UFN hükümetinin Kara Şövalyelerin Kurtuluş Planı'na ve "Yedi Parlayan Yıldız (七煌星団)" adlı direniş grubuna yardım etme teklifini kabul ederler. Amaçları Neo Britannia'yı alt etmek ve Sakuya Sumeragi'yi kurtarmaktır. Hikaye ve Karakterler Roze ve Ash: Hokkaido'nun eski bloğunda yaşayan kardeşler, Japonya'nın Birleşik Devletleri'nin en güçlü paralı askerleridir. Ash'in Knightmare pilotaj becerileri ve atletizmi, Roze'nin ise stratejik zekası ve istihbarat toplama yetenekleri sayesinde yenilmezdirler. Neo Britannian Empire: Britanya kraliyetinin kalıntıları tarafından kurulan bu grup, Japonya'yı işgal ederek, dünyadan izole eden "Situmpe Barrier" enerji duvarını inşa eder. Chalice al Britannia tarafından yönetilen bu grup, Japonya'ya dört yıl boyunca hükmeder. Yedi Parlayan Yıldız (七煌星団): Neo Britannian Empire'a karşı direniş gösteren bir grup olan Yedi Parlayan Yıldız, UFN hükümeti ve Kara Şövalyelerin Kurtuluş Planı'nı destekler.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kohei Amasaki, Makoto Furukawa, Reina Ueda, Kana Ichinose, Hiroki Yasumoto
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Utawarerumono: Futari no Hakuoro izle
Utawarerumono: Futari no Hakuoro izle, 2006 Yapımı Utawarerumono: Futari no Hakuoro anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kandırmacanın Maskesi'nde yaşananların ardından Yamato İmparatorluğu, önüne geleni boyunduruk altına almaya çalışan acımasız bir gaspçı tarafından demir yumrukla idare ediliyor. İmparatorluk ordusunun eforuna karşı koymak birkaç tanıdık surata kalmıştır. Milletler ve generaller bu riskli iç karmaşıklıkta savaşmak için bir taraf seçmek zorunda kaldıkça dünyanın mukadderatı balansta durmaktadır. Gizemler sarihe çıkacak, arkadaşlıklar denenecek ve savaşlar yapılacak. Barış ve kumpas yine sağlanacak mı yoksa ne pahasına olursa olsun kazanılacak zafer sonun başlangıcı mı olacak?
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Kentaro Tone, Risa Taneda, Chinatsu Akasaki, Inori Minase, Miyuki Sawashiro
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Galiçya Çeteleri izle
Galiçya Çeteleri Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Galiçya Çeteleri (Gangs of Galicia - Clanes) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Öldürülen babasının gizli bir çifte hayat yaşadığını öğrenen bir avukat, Galiçyalı bir uyuşturucu karteline sızıp elebaşına yakınlaşarak intikam peşine düşer.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Clara Lago, Tamar Novas, Xosé A. Touriñán, Chechu Salgado, Melania Cruz
Tür : Dram, Suç, Gerilim
Gangs of Galicia izle
Gangs of Galicia izle, 2024 Netflix Yapımı Gangs of Galicia (Galiçya Çeteleri - Clanes) dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Öldürülen babasının gizli bir çifte hayat yaşadığını öğrenen bir avukat, Galiçyalı bir uyuşturucu karteline sızıp elebaşına yakınlaşarak intikam peşine düşer.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Clara Lago, Tamar Novas, Xosé A. Touriñán, Chechu Salgado, Melania Cruz
Tür : Dram, Suç, Gerilim
Babanızla Nasıl Tanıştım izle
Babanızla Nasıl Tanıştım Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Babanızla Nasıl Tanıştım (How I Met Your Father) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, How I Met Your Father, oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatan Sophie'nin hikayesini konu ediyor. Hikayede Sophie ve en iyi arkadaş grubunun New York'ta yaşadığı dijital uygulamalar çağında, kim olduklarını, hayattan ne istediklerini keşfedişleri gözler önüne seriliyor. Sophie, oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatırken, hem kendisinin hem de arkadaşlarının yaşadığı maceraları da aktarıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raísa, Suraj Sharma, Tom Ainsley
Tür : Dram, Komedi
Filtrele 3592 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori