Türkçe Dublajlı Popüler Diziler

Türkçe Dublaj Dizi izle

Blood & Water Türkçe Dublaj izle, 2020 Netflix Yapımı Blood & Water dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Bir partide yollarının kesişmesinin ardından Cape Townlu bir genç, özel okula giden yıldız yüzücünün doğar doğmaz kaçırılan ablası olup olmadığını öğrenmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ama Qamata, Khosi Ngema, Gail Mabalane, Thabang Kamogelo Molaba, Dillon Windvogel
Tür : Dram, Gizem
Fury Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Fury (Furies) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Babasının ölümünün intikamını almak isteyen genç bir kadın, Paris'in yeraltı dünyasının ara bulucusu Fury'nin ağına dolanır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Mathieu Kassovitz, Fatima Adoum, Marina Foïs, Lina El Arabi, Steve Tientcheu
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Kızıl Kraliçe Türkçe Dublaj izle, 2024 Amazon Yapımı Kızıl Kraliçe (Red Queen - Reina Roja) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Juan Gómez-Jurado'nun yazdığı İspanyol edebiyat fenomeninin uyarlaması Prime'a geliyor. Antonia Scott dünyanın en zeki kadınıdır, zekâsı onu gizli bir polis projesinin Kızıl Kraliçe'si yapmıştır. Disiplin cezası nedeniyle görevden alınan polis memuru Jon Gutiérrez (güçlü, Basklı, gey) heyecan verici bir adam kaçırma ve cinayet vakasında hayatında ve yöntemlerinde kökten değişime gider.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Victoria Luengo, Hovik Keuchkerian, Eduardo Noriega, Emma Suárez, Nacho Fresneda
Tür : Aksiyon, Gizem, Macera, Gerilim
The Mire Türkçe Dublaj izle, 2018 Netflix Yapımı The Mire (Rojst) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, 1980'lerin başında bir Polonya kasabasında bir fahişe ve bir gençlik lideri öldürülmüş hâlde bulunur, ama polisin vakayı ele alış biçimi iki gazeteciyi şüphelendirir. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Andrzej Seweryn, Magdalena Różczka, Dawid Ogrodnik, Łukasz Simlat, Filip Pławiak
Tür : Dram, Suç, Gerilim
Ahtapot: Bir Amerikan Komplosu Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Ahtapot: Bir Amerikan Komplosu (American Conspiracy: The Octopus Murders) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Ahtapot adıyla bilinen siyasi komplonun peşindeki araştırmacı gazeteci, otel odasında ölü bulunur. On yıllar sonra yeni detaylar ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç
Shōgun Türkçe Dublaj izle, 2024 Yapımı Shōgun dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Japonya'da 1600 yılında geçen hikayede Lord Yoshii Toranaga, yakınlardaki bir balıkçı köyünde gizemli bir Avrupa gemisi karaya oturduğunda, Naipler Konseyi'ndeki düşmanları ona karşı birleştiği için hayatı uğruna savaşmaktadır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Hiroyuki Sanada, Cosmo Jarvis, Anna Sawai, Tadanobu Asano, Takehiro Hira
Tür : Dram, Politik, Savaş
The Walking Dead: The Ones Who Live Türkçe Dublaj izle, 2024 Yapımı The Walking Dead: The Ones Who Live dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Rick ve Michonne farklı dünyalara savrulmuş, ölülere karşı savaş açmıştır. Bu savaş kaçınılmaz olarak onları yaşayanlarla da karşı karşıya getirir. Birbirlerini ve bir zamanlar oldukları kişileri, bu hiç tanımadıkları yer ve durumda bulabilecekler midir? Yoksa artık birbirlerine düşman mıdırlar? Yoksa sevgili, kurban ya da galip midirler? Birbirleri olmadan gerçekten yaşıyorlar mıdır? Yoksa onlar da birer 'Yaşayan Ölü' müdür?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Andrew Lincoln, Danai Gurira, Pollyanna McIntosh
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Galaksideki En İyi İkinci Hastane Türkçe Dublaj izle, 2024 AmazonPrime Yapımı Galaksideki En İyi İkinci Hastane (The Second Best Hospital in the Galaxy) animasyon dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Galaksideki En İyi İkinci Hastane'nin Birinci Sezonunda doktorlar Sleech ve Klak, son derece tehlikeli ve çığır açma potansiyeli barındıran bir vakayı üstlenir ve bunu yaparak varoluşun kendisini tehlikeye atarlar. Gerçi kasvetli kişisel yaşamları düşünüldüğünde yok olmak olumlu bir gelişme olabilir.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Stephanie Hsu, Keke Palmer, Maya Rudolph, Kieran Culkin, Sam Smith
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi
Avatar: The Last Airbender Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Avatar: The Last Airbender dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Su. Toprak. Ateş. Hava. Uzun zaman önce dört ulus, uyum içinde yaşıyordu. Sonra her şey değişti.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Gordon Cormier, Kiawentiio, Ian Ousley, Dallas Liu, Daniel Dae Kim
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
The Vince Staples Show Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı The Vince Staples Show dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Biraz ünlü ve hemen hemen zengin sayılabilecek rap sanatçısı ve oyuncu Vince Staples, memleketi Long Beach'te günlük yaşamın zorlukları ve sürprizleriyle yüzleşiyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Vince Staples, Vanessa Bell Calloway, Andrea Ellsworth, Nate' Jones
Tür : Dram, Komedi, Biyografi, Müzikal