Popüler Kore Dizileri

Kore Dizileri izle

(IMDb: 7.9)
Ghost Doctor izle, 2022 Yapımı Ghost Doctor kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Dokunduğu herkesi iyileştiren küstah bir doktorun hayaleti, çaylak bir doktorun bedenine girince genç adam birden hastanenin en popüler doktoruna dönüşür.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Rain, Kim Bum, Uie, Son Na-eun, Kim Jae-yong
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi, Romantik
Hometown Cha-Cha-Cha izle, 2021 Netflix Yapımı Hometown Cha-Cha-Cha (Gaet-na-eul cha-cha-cha) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Büyük şehirden gelen bir diş hekimi, küçük bir sahil kasabasında muayenehane açar. Burada her bakımdan onun tam zıddı olan becerikli ve yakışıklı bir adamla tanışır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shin Min-a, Kim Seon-ho, Lee Sang-yi, Gong Min-jeung, Kim Yeong-ok
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 8.3)
A Killer Paradox izle, 2024 Netflix Yapımı A Killer Paradox (Sarinja-ng-Nangam) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Ardı ardına kasten işlemediği cinayetlere bulaşan sıradan bir genç adam, kurnaz bir dedektifle bitmek bilmeyen bir kedi-fare oyununa girer.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Choi Woo-shik, Son Suk-ku, Lee Hee-jun, Hyun Bong-sik, Kim Yo-han
Tür : Gizem, Komedi, Suç, Gerilim
(IMDb: 7.9)
Doctor Slump izle, 2024 Netflix Yapımı Doctor Slump kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Öğrencilik yıllarında rekabet içinde olan iki parlak doktor, hayatlarının zor bir döneminde şans eseri yeniden bir araya gelir ve beklenmedik şekilde teselliyi birbirlerinde bulur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Park Shin-hye, Park Hyung-sik, Yoon Park, Kong Seong-ha, Park Won-ho
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Captivating the King izle, 2024 Netflix Yapımı Captivating the King (Sejak) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Güç savaşlarıyla boğuşan bir kral, kendisinden gizlice intikam almak isteyen gizemli bir kadınla karşılaşınca aralarında beklenmedik bir aşk doğar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Cho Jung-seok, Shin Se-kyung, Lee Sin-young, Park Ye-yeong, Cho Seong-ha
Tür : Dram, Politik, Savaş, Tarih, Romantik
The Bequeathed Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı The Bequeathed (Seon-san) kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tanımadığı amcasının ölümünün ardından kendisine bir mezar yeri miras kalan kadın, bir dizi cinayetin ve karanlık sırların ortasında kalır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kim Hyun-joo, Park Hee-soon, Park Byung-eun, Ryu Kyung-soo
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 5.9)
The Bequeathed izle, 2024 Yapımı The Bequeathed (Seon-san) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tanımadığı amcasının ölümünün ardından kendisine bir mezar yeri miras kalan kadın, bir dizi cinayetin ve karanlık sırların ortasında kalır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kim Hyun-joo, Park Hee-soon, Park Byung-eun, Ryu Kyung-soo
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 6.8)
Bitch and Rich izle, 2023 Yapımı Bitch and Rich kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Dizi, Baek Jae Na ile soruşturmanın tek tanığı olan zavallı transfer öğrenci Kim Hye In arasında devam eden acımasız akıl oyunlarına odaklanmaktadır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Lee Eun-saem, Yeri, Lee Jong-hyuk, Yoo Jung-hoo, Han Da-sol
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Secret Royal Inspector Joy izle, 2021 Yapımı Secret Royal Inspector Joy kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Yemek tutkunu bir gizli ajan ve ileri görüşlü, boşanmış bir kadın, kendilerini Joseon'da cinayet, komplo ve yolsuzluğa karşı beklenmedik bir ortaklığın içinde bulur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ok Taec-yeon, Kim Hye-yoon, Lee Jae-kyoon, Choi Tae-hwan, Jeong Sun-won
Tür : Dram, Gizem, Komedi, Tarih
(IMDb: 7.3)
Melancholia izle, 2021 Yapımı Melancholia (Mellangkollia) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Yolsuzluğun kol gezdiği prestijli bir okulda çalışan tutkulu bir matematik öğretmeni ve onun parlak öğrencisi, kendilerini sahte bir skandalın ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lim Soo-jung, Lee Do-hyun, Jin Kyung, Woo Da-vi, Jang Hyun-sung
Tür : Dram, Romantik