Popüler Kore Dizileri

Kore Dizileri izle

Parasyte: The Grey Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Parasyte: The Grey (Gisaengsu: Deo Geurei) kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tanımlanamayan parazitler insanları vahşi bir şekilde ele geçirip güç kazanmaya başlayınca insanlık bu büyüyen tehditle savaşmak zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan, Lee Jung-hyun, Kwon Hae-hyo, Kim In-kwon
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Parasyte: The Grey izle, 2024 Netflix Yapımı Parasyte: The Grey (Gisaengsu: Deo Geurei) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tanımlanamayan parazitler insanları vahşi bir şekilde ele geçirip güç kazanmaya başlayınca insanlık bu büyüyen tehditle savaşmak zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan, Lee Jung-hyun, Kwon Hae-hyo, Kim In-kwon
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Chicken Nugget Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Chicken Nugget (Dakgangjeong) kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tuhaf bir makineye girmesinin ardından tavuk nugget'a dönüşen bir kadının babası ve bir hayranı, onu normale döndürmek için çılgın bir maceraya atılmalıdır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ahn Jae-hong, Ryu Seung-ryong
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Komedi
Chicken Nugget izle, 2024 Netflix Yapımı Chicken Nugget (Dakgangjeong) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Tuhaf bir makineye girmesinin ardından tavuk nugget'a dönüşen bir kadının babası ve bir hayranı, onu normale döndürmek için çılgın bir maceraya atılmalıdır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ahn Jae-hong, Ryu Seung-ryong
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Komedi
(IMDb: 9.4)
Queen of Tears izle, 2024 Netflix Yapımı Queen of Tears kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Alışveriş merkezleri kraliçesi ile süpermarketler prensinin evliliğinde sorunlar yaşanırken, aşk mucizevi bir şekilde yeniden filizlenmeye başlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kim Soo-hyun, Kim Ji-won, Park Sung-hoon, Kwak Dong-yeon, Na Young-hee
Tür : Dram, Komedi, Aile, Romantik
(IMDb: 7.9)
Ghost Doctor izle, 2022 Yapımı Ghost Doctor kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Dokunduğu herkesi iyileştiren küstah bir doktorun hayaleti, çaylak bir doktorun bedenine girince genç adam birden hastanenin en popüler doktoruna dönüşür.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Rain, Kim Bum, Uie, Son Na-eun, Kim Jae-yong
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi, Romantik
Hometown Cha-Cha-Cha izle, 2021 Netflix Yapımı Hometown Cha-Cha-Cha (Gaet-na-eul cha-cha-cha) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Büyük şehirden gelen bir diş hekimi, küçük bir sahil kasabasında muayenehane açar. Burada her bakımdan onun tam zıddı olan becerikli ve yakışıklı bir adamla tanışır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shin Min-a, Kim Seon-ho, Lee Sang-yi, Gong Min-jeung, Kim Yeong-ok
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 8.3)
A Killer Paradox izle, 2024 Netflix Yapımı A Killer Paradox (Sarinja-ng-Nangam) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Ardı ardına kasten işlemediği cinayetlere bulaşan sıradan bir genç adam, kurnaz bir dedektifle bitmek bilmeyen bir kedi-fare oyununa girer.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Choi Woo-shik, Son Suk-ku, Lee Hee-jun, Hyun Bong-sik, Kim Yo-han
Tür : Gizem, Komedi, Suç, Gerilim
(IMDb: 7.9)
Doctor Slump izle, 2024 Netflix Yapımı Doctor Slump kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Öğrencilik yıllarında rekabet içinde olan iki parlak doktor, hayatlarının zor bir döneminde şans eseri yeniden bir araya gelir ve beklenmedik şekilde teselliyi birbirlerinde bulur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Park Shin-hye, Park Hyung-sik, Yoon Park, Kong Seong-ha, Park Won-ho
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Captivating the King izle, 2024 Netflix Yapımı Captivating the King (Sejak) kore dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Güç savaşlarıyla boğuşan bir kral, kendisinden gizlice intikam almak isteyen gizemli bir kadınla karşılaşınca aralarında beklenmedik bir aşk doğar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Cho Jung-seok, Shin Se-kyung, Lee Sin-young, Park Ye-yeong, Cho Seong-ha
Tür : Dram, Politik, Savaş, Tarih, Romantik