En Çok İzlenen Güncel Yabancı Diziler

Yabancı Diziler

(IMDb: 3.6)
Good Times izle, 2024 Netflix Yapımı Good Times animasyon dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Klasik dizinin bu cesur ve alaycı yeniden uyarlamasında, Evans ailesinin yeni nesli Şikago'daki bir konut projesinde ayakta kalmaya çalışıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Venus DeMilo Thomas, Jessica Mikayla Adams, J.B. Smoove, Yvette Nicole Brown, Jay Pharoah
Tür : Animasyon, Komedi
Fallout Türkçe Dublaj izle, 2024 Amazon Prime Yapımı Fallout dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Gelmiş geçmiş en büyük video oyunlarından birine dayanan Fallout, yokluklar dünyasında bir şeylere sahip olma mücadelesini anlatıyor. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks nükleer sığınakların edepli sakinleri, kendilerini yüzeyde bekleyen inanılmaz karmaşık, oldukça tuhaf ve çok vahşi dünyaya adım atmak zorunda kalıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ella Purnell, Aaron Moten, Kyle MacLachlan, Moisés Arias, Xelia Mendes-Jones
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 8.7)
Fallout izle, 2024 Amazon Prime Yapımı Fallout dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Gelmiş geçmiş en büyük video oyunlarından birine dayanan Fallout, yokluklar dünyasında bir şeylere sahip olma mücadelesini anlatıyor. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks nükleer sığınakların edepli sakinleri, kendilerini yüzeyde bekleyen inanılmaz karmaşık, oldukça tuhaf ve çok vahşi dünyaya adım atmak zorunda kalıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Ella Purnell, Aaron Moten, Kyle MacLachlan, Moisés Arias, Xelia Mendes-Jones
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 7.7)
Heartbreak High izle, 2022 Netflix Yapımı Heartbreak High dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, 16 yaşındaki Amerie, okulda bir önceki yıl birbiriyle takılanların bulunduğu bir harita çizmiştir. Bu haritanın okulda ortaya çıkması, onun çevresi tarafından dışlanmasına neden olur. Bu sırada okul yönetimi, seks hayatları fazlasıyla hareketli olan öğrencilerin hayatını düzenlemek için zorunlu Cinsel Okuryazarlık Dersi almalarını sağlar. Amerie ve yeni arkadaşları Quinni ve Darren birlikte aşka ve cinselliğe kapılarını açarken, okuldaki itibarını da düzeltmek için çabalar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ayesha Madon, James Majoos, Chloé Hayden, Asher Yasbincek, Thomas Weatherall
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 9.4)
Bir Yaz Gecesi Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Bir Yaz Gecesi (Midsummer Night - Midtsommernatt) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Carina ailesini İsveç'te geleneksel yaz dönümü kutlaması için bir araya toplar, ancak uzun süredir gizlenen sırlar açığa çıkmaya başlayınca bu mutlu günleri berbat olur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Pernilla August, Dennis Storhøi, Yngvild Støen Grotmol, Amalia Holm Bjelke, Axel Bøyum
Tür : Dram
(IMDb: 9.4)
Midsummer Night izle, 2024 Netflix Yapımı Midsummer Night (Bir Yaz Gecesi - Midtsommernatt) dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Carina ailesini İsveç'te geleneksel yaz dönümü kutlaması için bir araya toplar, ancak uzun süredir gizlenen sırlar açığa çıkmaya başlayınca bu mutlu günleri berbat olur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Pernilla August, Dennis Storhøi, Yngvild Støen Grotmol, Amalia Holm Bjelke, Axel Bøyum
Tür : Dram
Baby Reindeer Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Baby Reindeer dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Başarısız bir komedyen hassas bir kadına iyi niyet gösterisinde bulunduğunda ikisinin de hayatını mahvedebilecek boğucu bir saplantının fitilini ateşler.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Richard Gadd, Jessica Gunning, Danny Kirrane, Hugh Coles, Nava Mau
Tür : Dram, Biyografi
(IMDb: 7.3)
Baby Reindeer izle, 2024 Netflix Yapımı Baby Reindeer dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Başarısız bir komedyen hassas bir kadına iyi niyet gösterisinde bulunduğunda ikisinin de hayatını mahvedebilecek boğucu bir saplantının fitilini ateşler.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Richard Gadd, Jessica Gunning, Danny Kirrane, Hugh Coles, Nava Mau
Tür : Dram, Biyografi
Kilitler Açılıyor: Bir Hapishane Deneyi izle, 2024 Netflix Yapımı Kilitler Açılıyor: Bir Hapishane Deneyi (Unlocked: A Jail Experiment) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd görüntü kalitesiyle dizimom.tv farkıyla sizlerle, Bu reality dizisinde Arkansas'taki bir hapishanenin şerifi, mahkûmlara daha fazla özgürlük vererek radikal bir sosyal deney gerçekleştiriyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Eric Higgins
Tür : Gerçeklik, Belgesel
Havada Dehşet: 601 Sefer Sayılı Uçuş Türkçe Dublaj izle, 2024 Netflix Yapımı Havada Dehşet: 601 Sefer Sayılı Uçuş (The Hijacking of Flight 601 - Secuestro al vuelo 601) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kaçırılan uçaktaki iki uçuş görevlisi, hem havada hem de yerdekilerle yapılan yoğun pazarlıkların arasında hava korsanlarını zekâlarıyla alt etmelidir. Gerçek olaylardan uyarlandı.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Monica Lopera, Christian Tappán, Ángela Cano, Enrique Carriazo, Marcela Benjumea
Tür : Dram, Tarih, Gerilim