Popüler Animeler

Anime Diziler

Jellyfish Can't Swim in the Night izle, 2024 Yapımı Jellyfish Can't Swim in the Night anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Dört genç kız— çizim yapmayı bırakmış bir ressam, değerini kanıtlamak isteyen eski bir idol, fevri bir V-tuber, ve gizemli bir besteci— Shibuya gecelerinde "JELEE" isimli bir anonim sanatçı grubu kurmak için bir araya gelirler.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Miku Ito, Rie Takahashi, Miyu Tomita, Miyuri Shimabukuro, Sumire Uesaka
Tür : Animasyon, Dram
Mission: Yozakura Family izle, 2024 Yapımı Mission: Yozakura Family anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Lise öğrencisi Taiyou Asano, ailesi bir araba kazasında öldüğünden beri sosyal açıdan beceriksizdir. Doğru düzgün iletişim kurabildiği tek kişi, dünyanın en güçlü casus ailesinin başı olan çocukluk arkadaşı Mutsumi Yozakura'dır. Mutsumi'nin en büyük erkek kardeşi Kyouichirou Yozakura, bir keresinde onu ağır yaraladığından beri ona karşı aşırı korumacıdır. Mutsumi'ye olan aşkı ölümcüldür ve bir sonraki hedefi Taiyou'dur. Taiyou hayatta kalmak için Mutsumi ile evlenmeli ve Yozakura ailesinin bir üyesi olmalıdır. Kaosun içine atılan Taiyou, karısını korumak, geçmişinin ve Yozakura ailesinin karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için güçlü bir casus olma yolculuğuna başlar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Reiji Kawashima, Kaede Hondo, Katsuyuki Konishi, Akari Kito, Aoi Yuki
Tür : Animasyon, Komedi
Supernatural The Animation izle, 2011 Yapımı Supernatural The Animation anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Canavarlar yeryüzünde dolaşıyor. Bazıları onların varlığını efsane ya da şehir efsanesi olarak reddetse de, Winchester kardeşler -Sam ve Dean- karanlıkta ne tür tehlikelerin gizlendiğini çok iyi bilirler. 1967 model Chevrolet Impala'larıyla dolaşan bu kardeşler, insan hayatını tehdit edebilecek doğaüstü her şeyi yok etmeyi hayatlarının misyonu haline getirmişlerdir. Şekil değiştirenlerden kurtadamlara, vampirlere, hayaletlere ve hatta iblislere kadar, Winchesterlar bulabildikleri her kötü varlığı takip edip öldürürken, bir yandan da kişisel trajedilerine neden olan yaratığı ararlar.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Hiroki Touchi, Yuuya Uchida
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Karasu wa Aruji wo Erabanai izle, 2024 Yapımı Karasu wa Aruji wo Erabanai (YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its Master) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Hikaye, insan ve karga formları arasında geçiş yapabilen, Yatagarasu klanı tarafından yönetilen Yamauchi adlı alternatif bir dünyada geçmektedir. Güzel ve eksantrik Yukiya, genç prense hizmet etmek için seçilir. Komplo dolu sarayda, çeşitli olaylarla karşı karşıya kalan ikili, garip bir efendi-hizmetkar ilişkisi kurar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Futakoi Alternative izle, 2005 Yapımı Futakoi Alternative anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Futaba Dedektiflik Ajansı, babasının 3 hafta önce ölümünden sonra aile işini devralan Rentarou tarafından yönetilmektedir. Sara ve Souju ile birlikte, onun yaşayan tek yumurta ikizi asistanları. Sonunda yerel Yakuza ile ters düşer.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Kaori Mizuhashi, Tomokazu Seki, Mai Kadowaki, Yui Horie, Ami Koshimizu
Tür : Animasyon, Dram
(IMDb: 6.1)
Star Driver izle, 2010 Yapımı STAR DRIVER: Takuto of the Radiance anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Southern Cross Isle'ın yüzeyinin derinliklerinde, Glittering Crux Brigade olarak bilinen gizemli bir örgüt sık sık yeraltı kalelerinde toplanır. Grup özellikle "Cybodies" ile ilgilenmektedir, devasa savaşçı insansılara dönüşebilen taş devler, ancak yalnızca "Sıfır Zaman" olarak bilinen bir alemde. Glittering Crux, adanın dört mühür bakiresini bulup mühürlerini kırarak Sıfır Zaman'dan kurtulmayı ve Cybodies'i istedikleri yerde kullanmayı ummaktadır. Bir gece, Takuto Tsunashi adında genç bir adam adanın kıyısına vurur ve Sugata Shindou ile nişanlısı Wako Agemaki tarafından kurtarılır. Uyandıktan sonra Takuto hızla ikisiyle arkadaş olur ve öğrenci arkadaşlarının çoğunun gizlice Glittering Crux üyesi olduğu yerel akademiye kaydolmaya başlar. Ancak Takuto'nun bir sırrı vardır: Sıfır Zaman'dayken kendi Cybody'sini (Tauburn) kullanabilmektedir. Önümüzdeki savaşta Takuto ve Tauburn, Glittering Crux'ın Wako'nun mührünü parçalamasını ve hain emellerini gerçekleştirmesini engellemenin anahtarı olacaktır.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Mamoru Miyano, Saori Hayami, Jun Fukuyama, Akira Ishida, Ami Koshimizu
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Vampire Dormitory izle, 2024 Yapımı Vampire Dormitory anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Mito Yamamoto çok yakışıklı bir adamdır, bu sebeple çalıştığı restorana her gün kadınlar akın eder. Restoran sahibi artık bıkınca Mito'yu kovup onu işsiz bırakır ve evsiz kalır. Kısa süre sonra Mito bir kafeye gider ve kırık camdan eli kesilir. Ruka Saotome adında tuhaf bir adam, muhtemelen yarasıyla ilgilenmek için Mito'yu kenara çeker, ancak bunun yerine Mito'nun kanını yalar ve Mito'ya gitmesini söylemeden önce tadının iğrenç olduğunu belirtir. O gecenin ilerleyen saatlerinde Mito, yanlışlıkla bir binanın çatısından kayar ve kendisinin vampir olduğunu ifşa eden Ruka tarafından yakalanır. Ruka, bir erkeğin kanının tadının iğrenç olduğunu, sevilmeyen birinin kanının ise daha da kötü bir tada sahip olduğunu açıklar. Ancak Ruka kızların kanını içemez, bu yüzden esiri olacak yakışıklı bir çocuk aramaktadır. Mito'nun bu rolü üstlenmesini ve Ruka'nın sevgisinin kanını "olgunlaştırmasına" izin vermesini önerir. Mito, Ruka'yı kabul eder ve Hijirigaoka Erkek Akademisi yurdunda onunla birlikte yaşamaya başlar. Ancak tüm bunların içinde tek bir sorun vardır: Mito aslında bir kızdır!
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kana Ichinose, Shunichi Toki, Yuuichirou Umehara, Wataru Hatano, Yusuke Shirai
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 7.6)
The New Gate izle, 2024 Yapımı The New Gate anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, "The New Gate" on binlerce oyuncunun yer aldığı çevrim içi bir ölüm-kalım oyunudur. En yetenekli oyuncu olan Shin sayesinde diğer oyuncular oyundan çıkabilecektir. Shin son Boss'u öldürür ve gizemli, kör edici bir ışık ortaya çıkar. Bu ışığın, kurtuluş sinyali olduğunu düşünür. Uyandığında kendini oyunun 500 yıl sonraki dünyasında bulur! Böylece eşsiz oyuncunun hayatında yeni bir bölüm başlar!
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kensho Ono, Asami Seto, Kaede Hondo
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Black Butler: Public School Arc izle, 2024 Yapımı Black Butler: Public School Arc anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kuroshitsuji: Kishuku Gakkou-hen (diğer adıyla Black Butler: Public School Arc), Ciel Phantomhive ve şeytani uşak Sebastian Michaelis’in maceralarının okul ortamına taşındığı bir spin-off hikayesidir. Bu seride, elit Phantomhive ailesinin baş hizmetkârı Sebastian Michaelis, 13 yaşındaki efendisi Ciel Phantomhive ile birlikte 19. yüzyıl İngiltere’sinin kirli yeraltı dünyasında kraliyet ailesine hizmet etmek için görev alır. Bir gün, Kraliçe Victoria’dan gelen bir mektupla, İngiltere’nin en üst düzey okullarından biri olan Weston Koleji’nde birkaç öğrencinin kaybolduğu bildirilir… Sebastian ve Ciel, Weston Koleji’ne sızar ve bu olayın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmanın peşine düşerler. Peki, bu öğrencilere gerçekten ne oldu?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Daisuke Ono, Maaya Sakamoto
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Komedi
Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life izle, 2024 Yapımı Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life (Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat Powers) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Sihirli Klyrode Krallığı, her sene Dark One'a ve oldukça güçlü şeytan ordusuyla savaşmaları için, diğer dünyalardan yüzlerce kahramanı kendi krallığına çağırır. Banaza da o kahramanlardandır. Kendisi Kraliyet Merkezi Paluma'dandır ancak ters olan bir şey vardır-- Banaza basit bir tüccardır sadece. Bir sihiri, savaşma özelliği yoktur ve normal biridir. Daha da kötüsü, bir talihsizlikten dolayı eve de dönemez haldedir! Başka bir dünyada takılıp kalmış, sadece gitmesini isteyen acımasız bir kral tarafından krallığın en ücra noktalarına terk edilmiş olan Banaza'nın kaderi oldukça kasvetli gözükmektedir. Ancak, bir kahraman adayı olarak çuvallamış kahramanımız "Level 2'ye" ulaştığında neler olacak?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Satoshi Hino, Rie Kugimiya
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera