Popüler Animeler

Anime Diziler

Black Butler: Public School Arc izle, 2024 Yapımı Black Butler: Public School Arc anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Kuroshitsuji: Kishuku Gakkou-hen (diğer adıyla Black Butler: Public School Arc), Ciel Phantomhive ve şeytani uşak Sebastian Michaelis’in maceralarının okul ortamına taşındığı bir spin-off hikayesidir. Bu seride, elit Phantomhive ailesinin baş hizmetkârı Sebastian Michaelis, 13 yaşındaki efendisi Ciel Phantomhive ile birlikte 19. yüzyıl İngiltere’sinin kirli yeraltı dünyasında kraliyet ailesine hizmet etmek için görev alır. Bir gün, Kraliçe Victoria’dan gelen bir mektupla, İngiltere’nin en üst düzey okullarından biri olan Weston Koleji’nde birkaç öğrencinin kaybolduğu bildirilir… Sebastian ve Ciel, Weston Koleji’ne sızar ve bu olayın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmanın peşine düşerler. Peki, bu öğrencilere gerçekten ne oldu?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Daisuke Ono, Maaya Sakamoto
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Komedi
Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life izle, 2024 Yapımı Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life (Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat Powers) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Sihirli Klyrode Krallığı, her sene Dark One'a ve oldukça güçlü şeytan ordusuyla savaşmaları için, diğer dünyalardan yüzlerce kahramanı kendi krallığına çağırır. Banaza da o kahramanlardandır. Kendisi Kraliyet Merkezi Paluma'dandır ancak ters olan bir şey vardır-- Banaza basit bir tüccardır sadece. Bir sihiri, savaşma özelliği yoktur ve normal biridir. Daha da kötüsü, bir talihsizlikten dolayı eve de dönemez haldedir! Başka bir dünyada takılıp kalmış, sadece gitmesini isteyen acımasız bir kral tarafından krallığın en ücra noktalarına terk edilmiş olan Banaza'nın kaderi oldukça kasvetli gözükmektedir. Ancak, bir kahraman adayı olarak çuvallamış kahramanımız "Level 2'ye" ulaştığında neler olacak?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Satoshi Hino, Rie Kugimiya
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 9.6)
Kaiju No. 8 izle, 2024 Yapımı Kaiju No. 8 anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Japonya'da uzun yıllardır, korkunç, "kaijuu" adı verilen Godzilla benzeri canavarlar belirmektedir. Ve Savunma Birliği olarak bilinen seçkin bir askeri birim, bu canavarlarla savaşıp, sivilleri korumak için her gün hayatlarını riske atarlar. Bu yaratıklardan biri öldürüldükten sonra kalıntılarını temizleme görevi, Profesyonel Kaijuu Temizleme Şirketi altında çalışan "süpürücülere" kalır. 32 yaşındaki Kafka Hibino, bir süpürücü olmaktan hiç memnun değildir. Küçük yaşlardan beri, hep bir gün Savunma Birliği'ne katılıp, geçimini kaijuu öldürerek sağlamak istiyordur. Ancak birkaç başarısız girişimden sonra hayallerinden vazgeçer ve iyi bir maaşı olan, sıradan bir hayata çekilir. Yine de, Leno Ichikawa adında hırslı, 18 yaşında yeni bir çalışan Kafka'nın temizlik ekibine katıldığında, Kafka'nın orduya katılma arzusu bir kez daha canlanır... Talihsiz olaylar zinciri ve genç süpürücüyle geçirdiği zamanın ardından Kafka, zorla ağzından içeri giren, parazit tipi bir kaijuyla karşılaşır ve bu yaratık onu humanoid bir canavara dönüştürür. Ve Kafka yeni keşfettiği güçleriyle, hayatı boyunca hayalini kurduğu hayatı yaşamayı son bir kez daha denemeye karar verir.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Masaya Fukunishi, Wataru Katoh, Asami Seto, Fairouz Ai, Kengo Kawanishi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Jiisan Baasan Wakagaeru izle, 2024 Yapımı Jiisan Baasan Wakagaeru (Grandpa and Grandma Turn Young Again) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Shouzou ve Ine Saitou kendilerini bildiler bileli mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. Kırışıklıklar ve çatlayan uzuvlarla dolu yaşlılıklarında bile bu aşkın gücü, aralarındaki değerli bağdan anlaşılmaktadır. Ve sonra, rastgele bir gün, uyandıklarında yeniden genç olduklarını görürler! Yeni keşfettikleri genç ve çekici bedenlerine rağmen, Shouzou ve Ine her zamanki gibi aynı kalırlar. Jiisan Baasan Wakagaeru, genç ve yaşlı çiftin günlük yaşamlarını sürdürmelerini, aileleriyle vakit geçirmelerini ve gençlerin beklentilerine meydan okumalarını konu alıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Shin-ichiro Miki, Mamiko Noto, Shiori Mikami, Nao Toyama
Tür : Animasyon, Komedi
Kenka Dokugaku izle, 2024 Yapımı Kenka Dokugaku (Viral Hit) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Sınıf arkadaşı ve popüler Newtube yayıncısı Pakgo tarafından zorbalığa uğrayan Yoo Hobin, lise günlerini aşağılanıp, acı çekerek geçiriyordur. Ve dertleri bununla da bitmiyordur; Hobin okulda olmadığı zamanlarda, annesinin hastane masraflarını karşılamak için, yarı zamanlı bir işte kölelik yapıyordur.Bir gün yanlışlıkla Pakgo'nun kameramanı Woo "Jiksae" Jihyeok'ın üstüne ramen döker, bir kabloya takılır ve oyun bağlantısını koparır. Artık bu sefil yaşam tarzından bıkan Hobin, karşılık verir ve Jiksae'yle acınası bir kavga eder. Ertesi sabah, Jiksae'nin yayınındaki kameranın, iki çocuğun o utanç verici kavgasını kaydettiği ortaya çıkar. Dahası, görüntüler yanlışlıkla Newtube'a yüklenir ve bir gecede viral olarak, Hobin'e izlenme sayısından on milyon won kazandırır. Newtube yayıncılığının, ona ve annesine sunabileceği paranın cazibesine kapılan Hobin, daha fazla video çekmek ve Newtube yayıncılığının onları ne kadar ileri götürebileceğini görmek için Jiksae'yle birlikte çalışır. Pakgo ve görünüşte yenilmez görünen diğer zorbalarla dövüşen Hobin, ya yayıncılık dünyasının zirvesine yükselecek ya da sonunda yenemeyeceği bir rakiple tanışacak.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Satoshi Niwa, Nobuhiko Okamoto, Fairouz Ai, Yui Ishikawa, Shunsuke Takeuchi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Unnamed Memory izle, 2024 Yapımı Unnamed Memory anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, "Kazanan olarak dileğim, kuleyi indirip, karım olman." Ölümcül bir kuleye tırmanan Oscar, kulenin efendisi, Azure Ayı'nın Cadısı'nın gücünün peşindedir. Oscar, cadının inanılmaz sihrinin üzerindeki, bir eş olarak kimi seçerse seçsin öleceğine dair laneti kaldıracağını umut ediyordur. Ama Prens Tinasha'nın ne kadar güzel olduğunu gördüğünde, aklına daha iyi bir fikir gelir! Lanete rağmen hayatta kalabilecek kadar güçlü olduğundan emin olduğuna göre, neden sadece onunla evlenmiyordur ki? Tinasha bu fikre pek sıcak bakmasa da, prense yapılan büyüyü araştırırken bir yıllığına kraliyet kalesinde, Oscar'la birlikte yaşamayı kabul eder. Ama cadının güzel yüzü, ardında birkaç ömürlük karanlık sır saklıyordur ve bu sırlar yeniden su yüzüne çıkmaya başlar...
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Yoshiki Nakajima, Atsumi Tanezaki, Shuichiro Umeda, Yuko Natsuyoshi, Chinatsu Akasaki
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Blue Archive The Animation izle, 2024 Yapımı Blue Archive The Animation anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Şehirdeki akademiler kendi bölgelerine ayrılmıştır ve çoğunlukla bağımsız kabul edilirler. Genel Öğrenci Konseyi, akademileri bir bütün olarak yönetmek için yönetim kurulu olarak hareket etmektedir. Ancak, Genel Öğrenci Konseyi başkanının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından bu yana grubun yönetme kabiliyeti durma noktasına gelmiştir. Başkanın liderliğinin yokluğunda Kivotos genelinde sayısız sorun su yüzüne çıkmaya başlamıştır. Genel Öğrenci Konseyi, felaketi önlemek için Schale olarak da bilinen Federal Soruşturma Kulübü'nden yardım talep eder. Aslında Schale şehrin en yeni kulübüdür ve başkanın ortadan kaybolmasından önce onaylanan son kulüptür. Schale, görevini yerine getirmek için Kivotos çevresindeki olayları çözmelerine yardımcı olabilecek bir Sensei'nin rehberliğine güvenmektedir. (Öğrencilerin kişisel silah ve akıllı telefon taşımaları zorunludur! Akademi Şehri'nin sunduğu askeri aksiyon, aşk ve dostluğun tadına varın!)
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Yui Ogura, Yumiri Hanamori, Ayaka Ohashi, Chiyuki Miura, Sayaka Harada
Tür : Animasyon
Bartender: Glass of God izle, 2024 Yapımı Bartender: Glass of God anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Ginza mahallesinin arka sokaklarında gizlenmiş, tenha bir bar olan Eden Hall, Ryuu Sasakura tarafından işletilmektedir. Kendisi, en lezzetli kokteylleri yaptığı iddia edilen dahi bir barmendir. Ancak, herkes Eden Hall'ı bulamaz. Hatta Eden Hall sizi bulmalı. Değişken hayat hikayeleri ve dertleri olan müşteriler, yollarını bir şekilde bu barda buluyorlar. Yine de, Ryuu her seferinde onların ruhlarını yatıştıracak ve onlara rehberlik edecek bir kokteyl hazırlamayı başarıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Takuma Terashima, Yoshino Nanjo, Haruka Shiraishi, Eriko Matsui, Ryoko Shiraishi
Tür : Animasyon, Dram
Henjin no Salad Bowl izle, 2024 Yapımı Henjin no Salad Bowl (A Salad Bowl of Eccentrics) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Fakir bir detektif olan, Sousuke Kaburaya, başka bir dünyadan gelen ve sihirli güçleri olan bir prensesle, Sara ile tanışır. Birlikte yaşamaya başlarlar ve Sara, modern Japon hayatına hızlıca alışır.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Makoto Furukawa, Hinaki Yano, Mao Ichimichi, You Taichi, Akane Fujita
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi
Sentai Daishikkaku izle, 2024 Yapımı Sentai Daishikkaku (Go! Go! Loser Ranger!) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.tv farkıyla sizlerle, Dünya bundan on üç yıl önce, Kötü Canavar Ordusu tarafından işgal edilse de, insanlığın büyük koruyucuları, Ejderha Muhafızları onları tek bir yılda yenmeyi başarır! Savaştan geriye kalan canavarlar o zamandan beri her pazar günü, halkın önünde bu utanç verici yenilgiyi tekrar ve tekrar sergilemek zorunda bırakılır. Bunu değiştirmeye karar veren bir canavar, D, Ranger Kuvvetlerine sızar. Ve gizemli Ranger, Yumeko Suzukiri'nin yardımıyla kutsal eserlerden birini, canavarların ölümsüz bedenlerini kalıcı olarak öldürebilecek tek silahı ele geçirmeyi başarır. Ancak, D'nin Ejderha Muhafızları ile bir sonraki karşılaşması sonu olur. Peki ya şimdi onları kim durduracak...?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Yusuke Kobayashi, Daishi Kajita, Yumika Yano, Yuichi Nakamura, Go Inoue
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera